Sport

DEVET MEDALJA ZA UŽIČKE ATLETIČARE

Atletičari Užica su proteklog vikenda učestvovali na dve trke, najpre na krosu Srema u Inđiji, a potom i na atletskoj trci ,“Vivicitta“u Tuzli. Užičani su osvojili devet medalja, od čega pet zlatnih, jednu srebrnu i tri bronzane medalje. Milica Žunić je u obe trke u kategoriji mlađih pionirki osvojili prvo mesto, Tamara Mićević je na krosu Srema osvojila prvo mesto u trci juniorki na 3000 m a u Tuzli u seniorskoj konkurenciji na 14 000 metara je osvojila drugo mesto. Ana Sekulić je u Inđiji u trci seniorki osvojila četvrto mesto, dok je u Tuzli u istoj kategoriji osvojila bronzanu medalju. Petar Udovičić je u trci juniora u Tuzli osvojio treće mesto, isto kao i Anđela Mitrašinović koja se takmičila u konkurenciji juniorki. Veteran Mirko Minić je osvojio zlatne medalje i u Inđiji i u Tuzli.